„Darom 2009“ @ Telšių „Džiugo“ gimnazija

„Darom 2009“

Kategorija: Renginiai

talka

Mokinių savivaldos plakatas „DAROM 09“ kvietė ekolologinėje akcijoje, aplinkos tvarkyme aktyvai dalyvauti mokyklos bendruomenę.
Balandžio 17 d. (penktadienį) mokiniai į mokyklą atsinešė ne tik mokyklinius vadovėlius, sąsiuvinius, bet ir šluotas, grėblius, darbines pirštines … Pasibaigus pamokoms prasidėjo tvarkymo darbai. 5-8 klasių mokiniai su klasių auklėtojomis uoliai tvarkė didžiulę mokyklos teritoriją, devintokai šalia mokyklos esančią Cerkvės kalno teritoriją, dešimtokai Žydų kapines ir šalia jų esantį parką, jiems pagelbėjo ir vienuoliktokai.
Balandžio 18 d. (šeštadienį) „DAROM 09“ aktyviai dalyvavo mokyklos etnoekologinė grupė „Želmenėliai“ 2a klasė,  3a klasės jaunieji gamtininkai su tėveliais, seneliais, kitais šeimos nariais. Talkos dalyviai švarino Germanto ežero pakrantes.
Gal tokia visuotinė akcija paskatins žmones ne tik tvarkyti aplinką, bet kartu ją ir mažiau teršti? Dėkojame visiems dalyvavusiems aplinkos tvarkyme.

Direktoriaus pavaduotoja Janina Šalkauskytė